KYK Geri Ödeme Sorgulama

KYK Kredi Geri Ödeme Sorgulama, Yurt-Kur Borç Sorgulama,KYK Borç Sorgulama,Kredi Yurtlar Kurumu Borç Sorgulama, e-Devlet KYK Borç Sorgulama,Öğrenim Kredisi Geri Ödeme KYK Borcum Ne Kadar Kaldı?

Üniversite öğrencileri kyk'dan aldıkları öğrenim kredisi ve katkı kredilerini günü gelince geri ödemeye başlıyorlar.

KYK Kredi Borcunuzu Ziraat Bankasına Yatırmak İçin

ZİRAAT BANKASI KYK BORÇ ÖDEME İÇİN TIKLAYINIZ

Okul bittikten iki yıl sonra başlayan bu ödemeleri yapmak için kyk Kredi Yurtlar Kurumunun web sayfasından borç sorgulaması yapıp borçlarını ödemeleri gerekmektedir.

e-Devlet Öğrenim / Katkı Kredisi Geri Ödeme Sorgulama

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK Borç sorgulama işlemleriniz e-Devlet üzerinden de yapabilirsiniz

Aşağıdaki resmi tıklayarak e-devlet ulaşabilirsiniz.Bu hizmeti kullanarak, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndan aldığınız öğrenim ve katkı kredilerinizin geri ödeme bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

kyk geri ödeme,kyk borç ödeme,kyk kredi ödeme,kyk kredi borcu öğrenme
Öğrenim kredisi veya katkı kredilerinden birini aldıysanız veya her ikisini yani öğrenim ve de katkı kredisi aldıysanız borcunuzun ne durumda olduğunu ve ödeme çizelgesini takip etmek için yukarıdaki linkten Kredi yurtlar kurumu'na ait siteye giriş yapıp bilgilerinizi kontrol ediniz.

Ayrıca siteden ödemelerinizi de görüntüleyebilirsiniz. Ödemediğiniz aylara ait ne kadar faiz geldiğini ve de ilk-son ödeme tarihlerini bu adresten görebilirsiniz.

kyk geri ödeme,kyk borç ödeme,kyk kredi ödeme,kyk kredi borcu öğrenme
kyk geri ödeme sorgulama,kyk geri ödeme borcu sorgulama,geri ödeme sorgulaama,geri ödeme borcu sorgulamakyk borç ödeme, KYK Geri Ödeme, kyk kredi borcu öğrenme, kyk kredi ödeme,KYK Geri Ödeme Borcu sorgulama,KYK Borç Sorgulama,Kyk Borç ödeme,Kyk ziraat bankası borç ödeme

HGS